KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16143014
nr 1614 3014
Akvareller
6 st, Stockholmsmotiv, olika konstnärer, Signerad, yttermått inklusive ram: 19x23-29x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:36:50
20/4 09:59:03
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.200 kr
Göteborg 1.200 kr
Helsingfors 1.200 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Akvareller
nr 1614 3014
Akvareller
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
måndag 22 april 2024 |
20/4 09:59:03 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.200 kr
Göteborg 1.200 kr
Helsingfors 1.200 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.200 kr
Göteborg 1.200 kr
Helsingfors 1.200 kr